Dönüşüm İlk Yardım Eğitimi Ankara – İstanbul

İlk Yardım Eğitimci Eğitimi

İLK YARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMLERİ

Dönüşüm Eğitim Merkezi T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup “İlk Yardım Eğitimci Eğitimlerini” düzenli aralıklarla vermektedir. Eğitimlerimizde memnuniyet ön plandadır.Aynı zamanda kaliteli eğitiminde farkını yaşayabilirsiniz.

Bu Eğitim sonucunda kazanılmış Sertifika ile,

 • Eğitim Merkezlerinde İlk Yardım Eğitmenliği yapabilir,
 • İlk Yardım Eğitim Merkezi açabilir,
 • Sürücü Kurslarında İlk Yardım Eğitmeni olabilirsiniz.

Kimler İlk yardım Eğitmeni Olabilir;

Tıp Doktorları, Sağlık Memurları (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları, Diş Hekimleri, Eczacılar, Biyologlar, Diş Teknikerleri, Hemşireler (Lise, Önlisans, Lisans Mezunları), Veteriner Hekimler, Paramedikler, Psikolog, Fizikoterapist, Sağlık Mühendisi, Röntgen Teknisyenleri, Hayvan Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyenleri (Lise, Önlisans, Lisans Mezunları), Odyolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Emekli Sağlık Çalışanları, Laborantlar, Ebeler, Klinik Psikolog, Fizyoterapist, Odyolog, Diyetisyen, Dil ve konuşma terapisti, Pedolog, Sağlık Fizikçisi, Anestezi teknisyeni/teknikeri, Fizyoterapi teknikeri, Perfüzyonist, Radyoterapi teknikeri, Eczane teknikeri, İş ve uğraşı teknikeri, İş ve uğraşı terapisti, Elektronörofizyoloji teknikeri, Tıbbi laboratuvar ve patoloji teknikeri, Tıbbi laboratuvar teknisyeni, Tıbbi görüntüleme teknisyeni/teknikeri, Ağız ve diş sağlığı teknikeri, Diş protez teknikeri, Tıbbi protez ve ortez teknisyeni/teknikeri, Ameliyathana teknikeri, Adli tıp teknikeri, Odyometri teknikeri, Diyaliz teknikeri

 

Eğitim Süresi;

Sağlık Personelleri  5 gün temel İlk Yardım bilgileri eğitim programına katılıp, eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olmaları halinde 3 günlük İlk Yardım uygulamaları eğitim becerisi kurs programına katılırlar. Tıp doktorları ise sadece 3 günlük İlk Yardım uygulamaları Eğitim becerisi programına katılırlar. Bu eğitimler, eğitimci eğitimi veren yetkili merkezler tarafından verilebilmektedir. Eğitim süresi 8 gündür.

Eğitim süresi toplamda 40 saat olup, 5 gün sürecektir.

İhtiyaç Duyulan Belgeler;

 • 2 Adet vesikalık fotoğraf,
 • Diploma fotokopisi (noter onaylı),
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Ücretlendirme:

 1. İlkyardım Eğitici Eğitimi ücreti kursiyer başına; kurs ücreti, KDV, kırtasiye, sertifika, denetim ücreti ve eğitimci ücreti gibi her türlü giderler dahil en az Ankara için 1440 TL İstanbul için 2000 TL’dir.

  Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifikalı İlk Yardım Eğitimci Eğitimi

  Grup No
  Eğitim Türü
  Son Kayıt Tarihi
  Eğitim Tarihi
  Kayıt Ol

  GRUP ANK iEE
  İlk Yardım Eğitici Eğitimi
  11 Mart
  14-18 Mart
  kayit-ol

  GRUP İST iEE
  İlk Yardım Eğitici Eğitimi
  11 Mart
  14-18 Mart
  kayit-ol

  Kişi ve kurumların isteği üzerine farklı tarihlerde eğitimler düzenlenmektedir.